ЭКОНОМ +

2-х местный
от 280 грн.
СТАНДАРТ +

2-х местный
от 310 грн.
ПОЛУЛЮКС +

3-х местный
от 380 грн.
ЛЮКС 1 КОМН. +

2-х местный + 2
от 430 грн.
ЭКОНОМ

2-х местный
от 250 грн.
СТАНДАРТ

2-х местный + 1
от 280 грн.
ПОЛУЛЮКС

3-х местный
от 330 грн.
ЛЮКС 1 КОМН.

2-х местный + 2
от 350 грн.
ЛЮКС 2-Х КОМН.

4-х местный
от 450 грн.
Смотрите дополнительно:

ЦЕНЫ ПО ПЕРИОДАМ ПРОЖИВАНЯ


ОПИСАНИЕ И ФОТО НОМЕРОВ

Желающие могут на месте оформить курсовку в санатории "Солнечное Закарпатье" стоимость которой 250 грн. или 315 грн. в сутки (в стоимость включено 3-х разовое питание и лечение неполное или полное).


НАШ БАССЕЙН
Бассейн отеля Славутич-Закарпатье

Бассейн отеля Славутич-Закарпатье

Бассейн отеля Славутич-Закарпатье


 

Авторство матеріалів належить: Ганич О.М., Ганич Т.М., Ганинець П.П. Практична дієтологія. - Ужгород: Краєвиди Карпат, 2004. - 228 с.

© Використання матеріалів можливе лише у особистих некомерційних цілях. Комерційне використання матеріалів лише із дозволу його авторів.






[Vox.com.ua] Портал українця
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET TOPlist TOPlist TOPlist Рейтинг SIMPLETOP.NET E-Center.lt skaitliukas
і В ОТПУСК.ёц1РУ - все о туризме и отдыхе, описание отелей и отзывы об отелях, визы, авиа и ж/д билеты, расписание поездов, погода на курортах, информация о странах, поиск попутчиков
Besucherzahler looking for love and marriage with russian brides
счетчик для сайта

Яндекс.Метрика TOPlist Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Besucherzahler russian women for marriage
счетчик для сайта



ИНФРАСТРУКТУРА :
- КАФЕ
- БАССЕЙН (ОТКРЫТЫЙ)
- БЕСЕДКИ
- ПАРКИНГ
- БЮВЕТ С МИНЕРАЛЬНОЙ ВОДОЙ ПОЛЯНА КВАСОВА


Медицинские показания для лечения в санатории Солнечное Закарпатье
Хронические болезни пищевода
Панкреатит хронический , рецидивирующий
Гиперацидотические, ацетонемические состояния
Мочевые диатезы - оксалат и уратурия
Сопутствующие заболевания сердечно-сосудистой , бронхо-легочной, опорно-двигательной и моче-половой систем
*Подробнее о лечении в санатории Солнечное Закарпатье


 

* Детально местонахождение санатория Солнечное Закарпатье отеля Славутич-Закарпатье

Адрес : Закарпатье, Свалявский район, с. Поляна, санаторий Солнечное Закарпатье, ул. Курортно-бична 1

Прием заказов, справочная информация, выставление счета : +380505603140, +380673126507
E-mail : slavutych-zak@ukr.net
Сайт : www.slavutych.org.ua
Директор : 80506815436 Владелец : 80509302261



 





Раціональне харчування



Протягом віків людина старалась харчуватися так, щоб отримати з їжею все, що потрібно організму.
Базуючись на відомих принципах вчення Гіппократа—творця класичної медицини, притримуючись його девізу «менше принесе більше», респектуємо харчування в двох аспектах: постійна фруктова добавка (сира, напівсира) або на заміну — зеленолисткові салати (польові, лісові, городні). Основний прийом білків та вуглеводів забезпечується вживанням рослин у вигляді салатів та овочів у сирій формі. Якщо людина потребує тваринних білків, то збільшуємо сиру та напівсиру частину їжі і пам'ятаємо про необхідність споживання фруктової добавки. При спокійному та акуратному споживанні їжі ми могли б обмежитися одним прийомом на день. Чиста вода, чисте повітря та регулярні прогулянки серед екологічно чистої природи (в лісах, парках, городах та фруктових садах) мають велику лікувальну та насичувальну здатність.
їжа складається з декількох компонентів, корисних, баластних та токсичних. Обмін речовин людини визначається концентрацією амінокислот, моносахаридів, жирних кислот, вітамінів та мінеральних речовин. На основі цих даних були складені харчові раціони, розроблені нові харчові технології. Появилась велика маса рафінованих продуктів харчування (кефір, олії, соки, хліб).
Рафіноване харчування зменшує фізіологічну роль перш за все органів травлення. Появилась їжа космонавтів, яка міститься в тюбиках. Але, як показав досвід, таке харчування не задовольняє фізіологічну потребу організму космонавтів. Тому в останній час і космонавти користуються звичайною їжею.
Завдяки академіку О.М. Уголєву було відкрите мембранне (пристінкове) травлення. Доведено, що існує не лише порожнинне та клітинне, а й третій тип травлення — пристінкове, якому належить по своїй функції 75-80% всього травлення. З'ясовано значення гормональної системи кишечника. Доведена роль в ендоекології для процесів травлення тих мікробів, які постійно живуть в кишечнику людини.
Таким чином, на зміну теорії збалансованого харчування появилась теорія адекватного харчування, яка взяла від першої все корисне, її доповнили наступні положення — корисним в харчуванні є баластні речовини, такі, як харчові волокна.
Отже, корисні речовини утворюються з їжі при ферментативному розщепленні за рахунок порожнинного та мембранного травлення. Дальший транспорт корисних речовин відбувається завдяки амінокислотам, глюкозі, фруктозі, жирним кислотам, вітамінам, мінеральним речовинам. Крім цього, важливим є ще транспорт гормонів та інших активних речовин, які продукуються клітинами шлунково-кишкового тракту. Особлива роль належить дванадцятипалій кишці, в якій виробляється до 30 гормонів. Тому дванадцятипалу кишку О.М. Уголєв назвав «гіпофізом черевної порожнини».
Завдяки мембранному травленню їжа розщеплюється до амінокислот, жирних кислот, гліцерину, глюкози, фруктози, галактози. Це відбувається завдяки ферментам, які знаходяться в глікокаліксі — над мікроворсинками слизової кишок. На 1 мм2 поверхні слизової кишки знаходиться 20-40 мікроворсинок. Через поверхню тонкої кишки, яка становить близько 500 м:, може за 1 годину всмоктатись близько 2-3 л рідини.
В товстій кишці також проходить всмоктування води. Поступивши в кров, поживні речовини, але, на жаль, і токсичні речовини попадають в печінку, де проходить обмін речовин. Тут знешкоджуються токсичні речовини, а також такі токсини, як індол, фенол, скатол. В товстій кишці живе маса бактерій-сапрофітів, 10% молочнокислих бактерій, кишкова паличка, спороносні, стрептококи, гнилісні мікроорганізми, які виділяють отруйні речовини. Але вони відіграють ще й позитивну роль, бо сприяють кінцевій переробці решток неперетравленої їжі, волокон. Вони беруть участь у синтезі деяких вітамінів, виділяють біологічно активні речовини гормонального походження. У здорової людини існує взаємодія між функцією кишечника та мікробами. Якщо людина приймала антибіотики або мало вживала харчових волокон, то зміниться склад мікробної флори, що спричиняє виникнення захворювань.
Процес травлення регулюється як нервовою, так і гормональною системою. Тому позитивно впливають на нервову систему гарне сервування, висока культура обслуговування, смачна свіжа їжа, приємний запах. Якщо немає культури харчування, то виникає ряд порушень евакуаторного, моторного характеру. Гормональна регуляція проводиться гормонами, які знаходяться на слизовій оболонці всього гастроентерального тракту та підшлункової залози. Основні з них: гастрин, секретин, панкреозимин, холецистокінін, соматостатин, нейротензин, енкефалін та ін. Кожний з гастроінтестинальних гормонів має свою конкретну функцію, якщо змінюється їх функція, то наступає патологія.
Щоб перетравити їжу, яку ми прийняли за день, включаються всі системи організму. Тільки слини виділяється до 2 л, ще 2 л виділяється шлункового соку, 2 л соку — з тонкої кишки, 1,5 л жовчі —з печінки, із підшлункової залози — ще 2 л соку. Таким чином кишечник приймає на себе близько 10 л рідини.
В здорової людини всі системи працюють чітко, і людина не задумується, що їй їсти, а що ні.
Але як тільки в організмі ламається його регулятивний механізм, то хвора людина повинна задуматись, що їй можна їсти, а що ні.
Культура людини визначається культурою харчування, як вона забезпечує обмін речовин. Мова йде про так званий основний обмін речовин, для якого організм повинен затратити не менше 1500 кілока­лорій.
Медики, дослідники та прихильники вчення Гіппократа слушно стверджують, що існуючі таблиці калорійності їжі не відповідають дійсності, а тому можуть використовуватись лише для наближеної орієнтації в потребах організму чи релятивного порівняння. Послідовники гіппократичних принципів харчування на великій кількості спостережень встановили, що споживання сирої їжі з дотриманням життєвої та харчової культури задовольняє всі життєво необхідні потреби організму і сприяє здоровому довголіттю людини. Ми вважаємо недоцільною орієнтацію на різні табличні дані щодо вмісту тих чи інших складових в їжі та її калорійність, оскільки організм має сам вирішувати, скільки і що йому споживати. При цьому пам'ятаймо про неперевершену лікувальну дію Сонця, Повітря, Води, Тепла і Рослин!
Окремим людям, які згодні зі сподвижниками Гіппократа і не дотримуються табличних показників калорійності їжі, але не довіряють власному інстинкту, ми рекомендуємо щоденно споживати 1,5 кг сирих чи напівсирих фруктів і овочів. Цього достатньо для цілодобових потреб організму людини навіть при помірному варінні їжі.
Незважаючи на те, що сучасна людина в порівнянні з нашими предками менше їсть, вона все-таки схильна до ожиріння. На жаль, це стосується не тільки дорослих, але і дітей. Надзвичайно люблять вони поїсти, особливо солодке, що дуже згубне для здоров'я, бо сприяє порушенню обміну речовин і веде до появи різних захворювань.
Оскільки ми не живемо тільки, щоб їсти, а їмо, щоб жити (Сократ), то багаторазове щоденне харчування перевантажує наш організм, особливо органи травлення. Харчування має бути індивідуалізованим.
Наші чисельні клінічні спостереження довели, що пропуск сніданку надзвичайно корисний для організму. Підтвердженням цьому є проведене нами дослідження стану здоров'я школярів, які зреклися сніданку, їх активність в школі збільшилася. Це підтверджується і в дослідженнях та рекомендаціях доктора Даймонда. Він виділяє три біофізіологічні періоди. Час основного прийому їжі з 12 години дня до 20 години вечора. З 20 години вечора до 4 години ранку організм здійснює сортування спожитої їжі. З 4 години ранку до 12 години дня — виділення отруйних речовин. Тому сніданок цивілізованої людини припадає на період великого перевантаження організму. Наша порада — зранку пити чисту дистильовану чи кип'ячену воду або вдихати її пари. Якщо ми відчуваємо голод та нестачу впорядкованості, то потрібно споживати свіжі, стиглі фрукти або свіжі сирі фруктові та овочеві соки. Один-два спокійні харчові прийоми цілком достатні для нормального функціонування організму. При цьому перевага надається роздільному харчуванню, а не хаотичним прийомам їжі. Щоденно бажано випивати 8 склянок води, бо вода, незалежно від соків чи супів, необхідна для виконання біофізіологічних функцій. Слід пам'ятати, що всі напої (кава, чай тощо) спричиняють дегідрацію (обезводнення) організму.
Слід також пам'ятати, що кожна варена страва є не тільки менш корисною, але й тяжкостравною, а переварені продукти можуть бути навіть шкідливими. Тому варіння потрібно обмежувати до мінімуму, бо багато страв можна споживати у формі витяжки в теплій чи гарячій воді.
* Не забуваймо, що всі свіжі сирі харчі, а передусім стиглі соковиті фрукти (100%), овочі, змішані салати з різного виду капусти (50%) чи  коренів (50%), як морква, редька і т. п., є легкостравні. Кожна харчова процедура повинна починатися споживанням їжі в сирому вигляді, передусім доспілих фруктів та овочів, бо це полегшує травлення, посилює захисні властивості організму, очищує та через наявність достатньої кількості енергії заспокоює його. До різного роду приправ можна додавати багато корисних рослин та олій, отриманих холодним пресуванням.
* Обмежувати або зовсім виключати вживання кухонної солі, цукру, денатурованих додатків (солодкі печива з білого борошна). Необхідно замінювати їх повновартісними, повнозернистими. Зерно вживати тільки в кільченому стані та в обмеженій кількості, як додаток до різного роду салатів. У харчовому раціоні овочі відіграють другорядну роль, бо достатньо важкостравні в порівнянні з фруктами. Процес перетравлювання овочів триває 3-4 години, а утворена енергія становить тільки 60% енергії, одержаної при споживанні фруктів (100%).
* Коли самому змолоти будь-яке зерно, то потрібно його негайно споживати (замісити та пекти), бо доступ повітря та світла через оксидацію знищує більшість життєвих та ферментативних складових. До печива не обов'язково додавати яйця, бо яйця толерантні тільки твердо зварені. В м'якому стані вони можуть бути несприятливими, оскільки містять багато клейковини і шкідливого концентрованого тваринного білка.
* Кожну порцію їжі потрібно старанно пережовувати. Це не тільки заспокоює, але й посилює кровообіг, полегшує травлення, сприяє повнішому використанню життєдайних речовин, особливо, коли споживати вуглеводи, оскільки травлення вуглеводів починається в ротовій порожнині. Не переїдайтеся. Ми могли б задовольнитися третиною харчового прийому, коли б він був у сирому або напівсирому стані.
* Корисніше споживати цілі фрукти чи овочі, а коли з'являється відчуття спраги, пити дистильовану чи кип'ячену воду або соки з овочів чи фруктів. Ми повинні пам'ятати, що надмірний прийом дистильованої води є корисним, необхідним та дуже важливим для фізіологічних функцій. Мінеральна чи джерельна вода в великій кількості завдяки вмісту неорганічних солей для людського організму може бути шкідливою. Недостатність води в організмі не може компенсуватися лише споживанням фруктів чи овочів або питтям з них соків, потрібно пити також кип'ячену воду. Відомі в літературі поради про те, що ми повинні щоденно, залежно від маси тіла, пити 1-3 л води, нічим не оправдані. Ми повинні пити тільки тоді, коли відчуваємо спрагу. Ви­няток становить тільки буряковий квас — його можна пити і без відчуття спраги. Найкорисніший борщ з овочевими приправами, приготований підігріванням, а не варінням. Варити борщ рекомендується недовго і на помірному вогні при температурі нижчій 40°С. Не менш корис­ним є салат з сирих (або в разі необхідності недовго та помірно варених при температурі, яка не перевищує 40°С) буряків з хріном.
* Коли ми вимушені споживати продукти фабричного виробництва, тоді треба їх дуже повільно пережовувати і ковтати, бо, перемішані зі слиною, вони приносять менше шкоди.
* Головним джерелом нашої їжі повинні бути фрукти та зерно, кільчене насіння. Молоко та молочні продукти не корисні для старших дітей, а коли вони необхідні, то вживати потрібно не більше 50-150 г на день і тільки ті, що вироблені із сирого молока (варене чи пастеризоване молоко через термічну процедуру стає менш корисним, тяжкостравним). Різні олії корисні для організму людини. Коров'яче та козяче масло в малих кількостях поживне, особливо коли воно зроблене з сирого молока і не містить ніяких хімічних додатків. Масло — єдина їжа тваринного походження, яку ще можуть толерувати діти та дорослі. Нагадуємо, що достатню кількість білків ми також знаходимо в усіх рослинних плодах нашого довкілля. Харчуючись рослинними білками, матимемо стабільне здоров'я.
Найбільшу частку кожного харчового прийому повинні складати сирі, напівсирі фрукти.
* Проводити постійну оцінку стану свого здоров'я, щоби орієнтуватись, які обмеження в їжі можливі.
Щоб запобігти виникненню алергій, не рекомендуємо для особистих чи домашніх потреб використання шкідливих хімікатів, виробів побутової хімії, а пропонуємо використовувати кухонну сіль, господарське мило, соняшникову олію
.



 



Полезные статьи по курортному лечению
Курортное лечение хронических заболеваний органов пищеварения
Лечебные минеральные воды Грязелечение Торфолечение Озокеритолечение
Общие представления о действии на организм минеральных ванн
Показания и противопоказания к грязелечению
Курортное лечение больных хроническими заболеваниями органов пищеварения
Лечение больных хроническим гастритом с секреторной функцией
Грязелечение при хронических гастритах с секреторной функцией
Лечебное питание больных с хроническим гастритом с секреторной функцией
Курортное лечение с хроническим гастритом и секреторной недостаточностью
Питьевое лечение с хроническим гастритом и секреторной недостаточностью
Грязелечение с хроническим гастритом и секреторной недостаточностью
Курортное лечение больных хронической неосложненной язвенной болезнью
Лечебное питание больных язвенной болезнью
Курортное лечение заболеваний печени и желчных путей
Правила приема ванн с хроническими заболеваниями печени и желчных путей
Грязелечение при заболевании печени и желчных путей
Лечебная физкультура, физиотерапия при заболевании печени
Питьевое лечение при заболевании печени
Грязелечение у больных с заболеваниями желчного пузыря и желчных путей
Курортное лечение больных хроническим паразитарным холециститом
Курортное лечение больных желчнокаменной болезнью
Курортное лечение больных с хроническими заболеваниями кишечника
Курортное лечение больных с хроническими колитами и энтерколитами
Курортное лечение больных с заболеваниями кишечника. Диеты
Питьевое лечение больных с хроническим энтерколитом
Применение грязелечения при заболеваниях кишечника
Лечебная физкультура и физиотерапия при хронических заболеваниях кишечника
Особенности лечения различных форм заболеваний кишечника
Совместимость лечебных процедур с питанием, питьем минеральной воды и сном
Анализ лечения страдающих язвенной болезнью желудка и 12-перстной кишки
Ошибки и опасности при курортном лечении больных хроническим гастритом
Анализ случаев безуспешного лечения больных хроническим энтероколитом
Анализ лечения больных хроническими заболеваниями печени и желчных путей
Анализ терапии при наличии новообразований в органах пищеварения
   
1000 лучших рецептов народной медицины : Условия сохранения здоровья Сохранение и накопление жизненных сил Опасность для здоровья облегающей одежды Десять заповедей вечной молодости Тибецкая медицина о сохранении здоровья Влияние окружающей среды Состав воздуха Действие воздуха на здоровье человека Сезонное воздействие на организм Действие движения воздуха на организм Давление воздуха и состояние организма Влияние на организм солнечных лучей Влияние на организм космических лучей и излучений радиоактивных элементов Влияние на организм электромагнитных лучей Питание - способ существования организма Что мы едим? Лечебная пища Рациональное питание Употребление масла Разговор о молоке Вода в жизни человека О пользе и вреде вина О пользе и вреде пива Движение и покой - основы жизни Действие на организм физических нагрузок Как стать сильным Отдых как способ сохранения энергии Сон как способ расслабления Очищение организма от вредных веществ Очищение толстого кишечника Очищение печени Очищение почек Очищение клеток и жидкостей организма Очищающие процедуры Как вести себя в частных случаях Лечебные процедуры Водные процедуры Смешанные скипидарные ванны Бани Обёртывания Компрессы Обтирания Уход за больными Пузырь со льдом Свечи лечебные Клизма Катетеризация мочевого пузыря Спринцевание Подмывание больных Уход за гастростомой Уход за колостомой Уход за трахеостомой Удох за эпицистостомой Уход за ранами Газоотводная трубка Применение мазей Закапывание капель Приготовление лекарственных препаратов Растирания Банки Горчичники Гирудотерапия Массаж История массажа Системы массажа Виды массажа Условия проведения массажа Средства, применяемые для массажа (кремы, гели, мази) Лечебный массаж Показания к массажу Противопоказания к проведению лечебного массажа Рефлексотерапия Акупунктура и акупрессура Ароматерапия - лечение запахами растений Лечение плашками деревьев Лечение глиной Талассотерапия Электротерапия Увч-терапия Светолечение Цветопроцедуры
   
Пищеварение и гипокинезия : Пищеварение и гипокинезия Гипокинезия Дефицит мышечной деятельности Реакция сердечно-сосудистой системы
   
Энциклопедия самолечения. Лечимся дома природными средствами : Лечимся дома природными средствами Ароматерапия Траволечение Гомеопатия Натуропатия Приготовление настоя Приготовление отвара Приготовление горячего масляного настоя Холодный масляный настой Приготовление настоек Тёплые и холодные компрессы Припарки Приготовление мази Смешивание эфирных масел для массажа Нервная система Тревога Депрессия Головные боли Бессоница Мигрень Невралгия Пояснично-крестцовый радикулит Опоясывающий лишай Стресс Органы дыхания Астма Бронхит Насморк Простудные заболевания Кашель Боль в ухе Сенная лихорадка Грипп Ларингит Синусит Боли в горле Тонзилит Коклюш Кровеносная система Озноб Жар Геморрой Недостаточное кровообращение Варикозное расширение вен Пищеварительная система Повышенная кислотность и изжога Колики Запор Понос Метеоризм Болезни желчного пузыря Несварение Стоматит Тошнота и рвота Половая система Импотенция Проблемы менопаузы Расстройства менструального цикла Утренняя тошнота Предменструальные симптомы Заболевания предстательной железы Молочница Выделительная система Цистит Отёки Недержание мочи Костно-мышечная система Артрит Судороги Миозит Подагра Ревматизм Кожа Абсцесс Угри Эпидермофития Фурункулы Лихорадка на губах Экзема Псориаз



АНОНС СТАТЕЙ ПО ЛЕЧЕНИЮ:
Человеческий организм , неправильное питание , стрессы , наследственная предрасположенность , курение , гиподинамия , лекарственные вещества , последствия кишечных инфекций , ,
основные признаки неблагополучия , боль , тошнота, рвота , отрыжка, изжога , нарушение аппетита , нарушения стула , общие расстройства , заболевания желудка и кишечника , гастриты , язвенная болезнь , хронический энтерит , хронический колит , синдром раздраженной толстой кишки , кишечные дискинезии , функциональный запор , прокталгия , психогенный анальный зуд , дисбактериоз кишечника , геморрой , основы лечебного питания и зачем это нужно , как питаться при хроническом гастрите , как питаться при язвенной болезни , как питаться при расстройстве кишечника , как питаться при воспалении кишечника , как питаться при колитах и энтеритах , как питаться при неспецифическом язвенном колите , как питаться при запорах , как питаться при дисбактериозе кишечника , траволечение (фитотерапия) , как собирать лекарственные растения , как приготовить лекарственные препараты , заболевания желудка , острый гастрит , хронические гастриты , гастрит с пониженной кислотностью , язвенная болезнь , заболевания кишечника , средства для лечения заболеваний кишечника, сопровождающихся запорами , средства для лечения заболеваний кишечника, сопровождающихся послаблением стула , сборы для лечения заболеваний кишечника, сопровождающихся нестабильностью стула , лекарственные растения, использующиеся для лечения метеоризма , лекарственные растения при геморрое , блюда из лекарственных растений , салат с тысячелистником , напиток с тысячелистником , зверобой , одуванчик. салат из одуванчика , «кофейный» напиток из корней одуванчика , крапива. салат из крапивы , омлет с крапивой , напиток из крапивы с молоком и медом , салат из листьев подорожника , пижма обыкновенная , маринованное мясо с полынью , полынно-медово-клюквенный напиток , напиток из мяты , напиток из мяты и кровохлебки , противопоказания к применению лекарственных растений , лечебные грязи , правила грязелечения , противопоказания к лечению грязями , лечебные глины , глиняный компресс при заболеваниях желудка , овсяная каша с добавлением глины , глиняный раствор с травами для лечения гастрита и язвенной болезни , глиняная аппликация при колите и энтерите , глиняный раствор с отваром плодов шиповника , ванна с глиняной водой , лечение парафином , лечение медом , мед с лекарственными травами для лечения гастрита с пониженной кислотностью , медовая вода для лечения гастрита с пониженной кислотностью , медовая вода с ромашкой для лечения гастрита с повышенной кислотностью , медовая клизма , средство для лечения колитов с запорами , средство от колитов, сопровождающихся запорами , средство с полынью от метеоризма , мед и подорожник для лечения метеоризма , средство от геморроя , лечебная физкультура , комплекс упражнений для улучшения работы кишечника , упражнения для профилактики запоров , упражнения для профилактики геморроя , очищающая диета , очищение кишечника за 3 дня (скоростная очистка) , очищение с помощью кружки Эсмарха (по Уокеру) , очищение йогов (пракшалана) , очищение желудка способом тигра (багхи) , очищение кишечника с помощью сыворотки и соды , очищение с помощью энтеросорбентов , очищение кишечника фруктами и сухофруктами , очищение голоданием , состояния и симптомы, требующие неотложной помощи врача , желудочное кровотечение , кишечное кровотечение , прободение язвы желудка или двенадцатиперстной кишки , ущемление выпавшего геморроидального узла , острый аппендицит , кишечная непроходимость , лечение язвы желудка , причины и механизмы развития язвенной болезни , признаки и течение язвенной болезни , осложнения язвенной болезни , диагностика язвенной болезни , современные методы лекарственной терапии язвенной болезни , диетотерапия при язвенной болезни , блокаторы протонной помпы , антибиотики, применяемые для эрадикации геликобактер пилори , препараты висмута , блокаторы Н2-рецепторов гистамина , лечение травами , фитотерапия при заболевании органов дыхания , фитотерапия при гипертонической болезни , фитотерапия при атеросклерозе , фитотерапия при заболеваниях эндокринной системы , фитотерапия при заболеваниях желудка и кишечника , фитотерапия при заболеваниях почек и мочевого пузыря , фитотерапия при неврозах, сопровождающихся пониженым артериальным давлением , фитотерапия при кардионеврозах , фитотерапия болезней суставов , массаж при гастрите , гастрит – заболевание желудка , причины заболевания гастритом и его диагностика , классификация гастрита , профилактика гастрита , питание при гастрите , продукты при гастрите , история возникновения и развития массажа , воздействие массажа на организм , действие массажа на функциональное состояние организма , воздействие массажа на кожу , воздействие массажа на мышечную систему , воздействие массажа на кровеносную и лимфатическую системы , воздействие массажа на нервную систему , воздействие массажа на внутренние органы и обмен веществ , основные массажные приемы и их применение , лечение гастрита с помощью массажа , основные правила проведения массажа и подготовки к нему , проведение массажа , самомассаж при гастрите , соединительно-тканный массаж , при массаже живота

Серебряный Водограй | Поляна | Думка | Сольва | Солочин | Воловець | Карпати

санаторий Солнечное Закарпатье Солнечное Закарпатье курорт Поляна лечение лечение санаторий Солнечное Закарпатье номера отель Славутич-Закарпатье цены Славутич-Закарпатье и курсовка санаторий Солнечное Закарпатье санаторій Сонячне Закарпаття лікування