ЭКОНОМ +

2-х местный
от 280 грн.
СТАНДАРТ +

2-х местный
от 310 грн.
ПОЛУЛЮКС +

3-х местный
от 380 грн.
ЛЮКС 1 КОМН. +

2-х местный + 2
от 430 грн.
ЭКОНОМ

2-х местный
от 250 грн.
СТАНДАРТ

2-х местный + 1
от 280 грн.
ПОЛУЛЮКС

3-х местный
от 330 грн.
ЛЮКС 1 КОМН.

2-х местный + 2
от 350 грн.
ЛЮКС 2-Х КОМН.

4-х местный
от 450 грн.
Смотрите дополнительно:

ЦЕНЫ ПО ПЕРИОДАМ ПРОЖИВАНЯ


ОПИСАНИЕ И ФОТО НОМЕРОВ

Желающие могут на месте оформить курсовку в санатории "Солнечное Закарпатье" стоимость которой 250 грн. или 315 грн. в сутки (в стоимость включено 3-х разовое питание и лечение неполное или полное).


 

Авторство матеріалів належить: Ганич О.М., Ганич Т.М., Ганинець П.П. Практична дієтологія. - Ужгород: Краєвиди Карпат, 2004. - 228 с.

© Використання матеріалів можливе лише у особистих некомерційних цілях. Комерційне використання матеріалів лише із дозволу його авторів.






[Vox.com.ua] Портал українця
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET TOPlist TOPlist TOPlist Рейтинг SIMPLETOP.NET E-Center.lt skaitliukas
і В ОТПУСК.ёц1РУ - все о туризме и отдыхе, описание отелей и отзывы об отелях, визы, авиа и ж/д билеты, расписание поездов, погода на курортах, информация о странах, поиск попутчиков
Besucherzahler looking for love and marriage with russian brides
счетчик для сайта

Яндекс.Метрика TOPlist Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Besucherzahler russian women for marriage
счетчик для сайта



ИНФРАСТРУКТУРА :
- КАФЕ
- БАССЕЙН (ОТКРЫТЫЙ)
- БЕСЕДКИ
- ПАРКИНГ
- БЮВЕТ С МИНЕРАЛЬНОЙ ВОДОЙ ПОЛЯНА КВАСОВА


Медицинские показания для лечения в санатории Солнечное Закарпатье
Хронические болезни пищевода
Панкреатит хронический , рецидивирующий
Гиперацидотические, ацетонемические состояния
Мочевые диатезы - оксалат и уратурия
Сопутствующие заболевания сердечно-сосудистой , бронхо-легочной, опорно-двигательной и моче-половой систем
*Подробнее о лечении в санатории Солнечное Закарпатье


 

* Детально местонахождение санатория Солнечное Закарпатье отеля Славутич-Закарпатье

Адрес : Закарпатье, Свалявский район, с. Поляна, санаторий Солнечное Закарпатье, ул. Курортно-бична 1

Прием заказов, справочная информация, выставление счета : +380505603140, +380673126507 тел./факс: (0312)650934
E-mail : slavutych-zak@mail.ru
Сайт : www.slavutych.org.ua
Директор : 80506815436 Владелец : 80509302261



 





МІНЕРАЛЬНА ВОДА І САНІТАРНО-КУРОРТНЕ ЛІКУВАННЯ



 

Серед цілого ряду засобів оздоровлення, подарованих людині природою, заслужено важливе місце займають мінеральні води.
Мінеральними називають природні води з підземних джерел, що мають загальну мінералізацію не менше 1 г/л і, як правило, володіють певними специфічними особливостями складу і, відповідно, терапевтичної дії. Отже, мінеральною називається тільки природна (а не штучно виготовлена) і тільки з підземних джерел отримана (на відміну від морської та інших надземних мінералізованих вод) вода, хоч, звичайно, і штучно отримані рідини певного складу можуть мати лікувальні властивості.
Слід сказати, що всі мінеральні води в залежності від сфери застосування із врахуванням їх мінералізації поділяють на столові, лікувально-столові та лікувальні. Столові мінеральні води (мінералізація до 1 г/л) не мають суттєвого біоактивного впливу на організм і не потребують пев­них обмежень у застосуванні у зв'язку з їх хімічним складом. Більшість відомих нам доступних у торгівельній мережі мінеральних вод є лікувально-столовими (мінералізація — від 2 до 15 г/л, а при наявності певних специфічних компонентів — < 2 г/л).
Нарешті лікувальні мінеральні води мають мінералізацію понад 15 г/л, містять ряд активних компонентів дії, продаються лише в аптеках і потребують спеціальне індивідуалізоване застосування за рекомендацією лікаря.
Більш науковим є поділ всіх мінеральних вод за хімічним складом і специфікою дії на т. зв. бальнеологічні групи, класи і підкласи (бальнеологія — наука, що вивчає дію та способи застосування мінеральних вод; бальнеологічні курорти — це місцевості, що мають мінеральні джерела та інфраструктуру для оздоровчого використання цього дару природи). Всього виділяють 8 основних бальнеологічних груп мінеральних вод: вуглекислі, сульфідні, залізисто-миш'яковисті, йодо-бромні, з підвищеним вмістом органічних речовин, радіоактивні (радонові), кремнисті, термальні та без специфічних властивостей. Кож­на з цих груп мінеральних вод має свій ряд показань до застосування.
Звичайно, краще мінеральною водою оздоровлюватися на бальнеологічних курортах, які мають умови для комплексного лікування у відповідних закладах — санаторіях, профілакторіях, водолікарнях тощо. Найбільш відомі бальнеологічні курорти в Україні - Трускавець (води з підвищеним вмістом органічних речовин), Моршин (лікувальні води з підвищеним вмістом гідрокарбонатів та сульфатів), Мир­город, Куяльник, Бермінводи (маломінералізовані води без специфічних властивостей), Хмельник (радонові джерела), сульфідні бальнеологічні курорти Немирів, Любінь Великий та Синяк. Серед місцевостей з вуглекислими мінеральними водами славляться курорти Закарпаття: свалявська група курортів ("Поляна", "Сонячне Закарпаття", "Квітка полонини") , Шаян, Сойми, Кваси. Курортне лікування, як правило, включає і процедури із застосуванням мінеральних вод — ванни, інгаляції, промивання кишок тощо. Серед лікарів-курортологів побутує думка, що найкраще лікувати саме практично здорових лю­дей. При цьому мається на увазі не стільки краща переносимість різних оздоровчих методів, як стійкість позитивних результатів курортного лікування, потужний профілактичний заряд на майбутнє та підвищення опірності до дії різних несприятливих факторів. На жаль, на сьогодні рівень життя не дозволяє багатьом людям оплатити путівку в санаторій, тому приходиться задовольнятися прийомом питної пляшкової мінеральної води, широке розмаїття якої ми спостерігаємо у вільному продажу. Зрозуміло, що не всяка мінеральна вода придатна до пиття (і, відповідно, розливається у пляшки). Наприклад, тільки зовнішньо застосовуються сірководневі (сульфідні) та радіоактивні мінеральні води.
Для внутрішнього питного застосування з лікувально-профілактичною метою (як харчова добавка) найчастіше використовуються різні класи вуглекислих вод (наприклад, "Поляна Квасова", "Поляна Купіль", "Лужанська", "Свалява", "Шаянська", а з іноземних "Боржомі", "Єсентуки") та без специфічних властивостей ("Куяльник", "Миргородська"). Особливо "смачними", з однієї сторони, та цінними для оздоровлення, з іншої сторони, є вуглекислі гідрокарбонатні води, якими так багата земля Закарпаття.
Звичайно, кожна бальнеологічна група вод, клас чи підклас мають свої особливості дії на людський організм як у нормі, так і при різних хворобах. Водночас можна говорити і про ряд загальних закономірностей впливу регулярного вживання мінеральних вод. Доказана регулююча дія на гомеостатичні процеси (підтримка місцевого та загального імунітету, гормоностабілізуюча дія, антиоксидантний ефект), ряд вод сприяють корекції прихованого дефіциту мікроелементів, заліза, виводять шкідливі речовини з організму (радіонукліди, солі важких металів, алергени), мають очисну та антиалергічну дію.
Всі ці аспекти дії корисні як для хворих людей, так і для тих, у кого хвороби ще не проявились, попереджаючи чи появу, чи рецидив патології.
Які особливості питного режиму мінеральних вод? Звичайно, для практично здорових осіб є цілком допустимим періодичне нерегулярне вживання столової мінеральної води в якості компонента харчового раціону без певної системи. Можна відзначити, що, прийнявши воду натще перед їжею (за 10-30 хвилин до неї залежно від хімічного складу води), ми підвищимо готовність організму до переварювання продуктів, а запиваючи нею в кінці харчування чи після нього, покращимо проходження їжі зі шлунка в 12-палу кишку і тим самим зменшимо його переповнення при переїданні. Водночас лише нерегулярний курсовий (20-30 днів 1-3 рази на день) прийом мінеральної води може забезпечити розвиток стабільних оздоровчих ефектів післядії, як вказа­них вище, так і деяких інших. Наприклад, вуглекислі гідрокарбонатні води можуть знижувати кислотність шлункового соку, діючи як антацид, води із вмістом сульфатів проявляють жовчогінну дію, маломінералізовані води (до 5 г/л) мають більш відчутний сечогінний ефект. У кожному випадку, якщо людина має якусь хворобу, то про особливості адекватного прийому тієї чи іншої мінеральної" води (доза, температура, темп прийому, потреба в дегазації тощо) слід проконсультуватись зі своїм лікуючим лікарем чи фахівцем. Адже безконтрольне і неправильне вживання мінеральних вод може активізувати патологічні прояви хвороб (аж до загострення). Слід особливо підкреслити, що навіть для здорових осіб мінеральна вода не може розглядатися як абсолютний замінник простої питної води. Мінеральна вода погано тамує спрагу, спонукаючи до повторного частого вживання. Вона також дещо збільшує всмоктування алкоголю, якщо нею запивати алкогольні напої. Відомими є дані про зростання кількості і важкості обмінно-дистрофічних і метаболічних хвороб (каміння нирок, жовчного міхура, хвороби хребта, суглобів та ін.) серед населення в курортних зонах, яке надміру і постійно замість простої води вживає джерельну мінеральну.
Здоровими людьми мінеральна вода може вживатися звичайної температури, з природним газом, у середній дозі для дорослих 150-200 мл на прийом (доза у певній мірі прямопропорційна масі тіла). Однак для оздоровчої дії, і це особливо підкреслимо, грає роль не так кількість на прийом, як регулярність і достатня тривалість (2-4 тижні) курсу бальнеотерапії (лікування мінеральною водою). При хронічних несприятливих впливах малих доз радіації чи токсико-хімічного за­бруднення населення рекомендується проводити не менше трьох місячних курсів бальнеотерапії щорічно в 2-3 прийоми на день.
Звичайно, менш доступними в домашніх умовах є інші форми застосування мінеральних вод — у вигляді ванн чи кишкових промивань. Все ж можна рекомендувати застосовувати при потребі (гострі і хронічні хвороби органів дихання) парові тепловологі інгаляції з вуг­лекислими гідрокарбонатними мінеральними водами. Неважко само­стійно виконувати також мікроклізми цим класом вод, які допоможуть зменшити запалення в прямій кишці та сприятимуть розвільненню при закрепах.
І наостанок — слово про потребу правильної орієнтації в різноманітті пляшкової продукції. Особливості хімічного складу мінеральної води та основні показання до лікувального застосування мають бути вка­зані на етикетці, а якщо цього нема, то дану воду краще не купувати. Перевагу слід віддавати виробникам, що розливають мінеральну воду в пляшки безпосередньо біля природного джерела. У зв'язку з досить частими спробами фальсифікації найбільш відомих пляшкових мінеральних вод треба особливу увагу звертати на дотримання всіх вимог по оформленню та захисту продукту, які виконує оригінальна фірма-виробник.
Санаторно-курортне лікування — це важливий етап в оздоровленні хворої людини. Правильному харчуванню належить особлива роль в терапевтичному комплексі поряд із бальнеологічним лікуванням. Таке лікування повинно орієнтуватися переважно на природне харчування.
Принцип санаторно-курортного лікування пов'язаний з прийняттям фізичних процедур, які впливають на процеси обміну речовин, з інтенсифікацією рухової діяльності, внаслідок застосування лікувальної фізкультури, прогулянок, ходьби, активного способу життя. В результаті має місце значне підвищення енерговитрат, тому енергоємність добового раціону в умовах санаторно-курортного лікування повинна бути на 15-20 % вища, ніж того вимагають фізіологічні норми, особ­ливо за рахунок природних білків та вітамінів.
Коли призначається харчування в санаторно-курортних умовах, треба орієнтуватися не тільки на сучасні схеми дієтичного харчування при тих чи інших захворюваннях, але і на ті особливості процесів, які проходять в організмі під впливом бальнеологічних факторів.
В зв'язку з тим, що в санаторіях лікуються пацієнти з хронічними захворюваннями, то тільки при загостренні призначається щадливе дієтичне харчування. Як вказують О.А. Коломієць, П.О. Карпенко (2003р.), доцільним в умовах санаторію є впровадження 3-х базових універсальних дієт (по Певзнеру):
1) для хворих із захворюваннями органів травлення — на базі дієти №5;
2) для хворих із захворюваннями сечовидільної, серцево-судинної систем, порушенням обміну речовин — на базі дієти №10, з урахуванням кількості та співвідношення білків, жирів, вуглеводів, вітамінів та мікроелементів;
3) для інших категорій — на базі дієти №15.
Ці дієти можна корегувати в залежності від віку відпочиваючих (діти, дорослі, літні люди). При призначенні дієтичного харчування слід звернути увагу на стан живлення пацієнта і важкість перебігу хронічного захворювання, наявність алергізації організму. При підвищеній масі хворого, важкості перебігу та лікування захворювання або алергічному синдромі можна використати одно- дво- триденну розвантажувальну дієтотерапію з щоденним проведенням клізми і питтям мінеральної води до 1 літра в день.
Для стимуляції обміну речовин та покращення роботи органів та систем організму до складу харчового раціону в санаторно-курортних умовах доцільно включати біологічноактивні компоненти та так звані баластні речовини, які сприяють виведенню із організму шкідливих елементів зовнішнього середовища. Крім того, вони позитивно впливають на патологічні процеси, підвищують резистентність організму.
В раціон хворих санаторно-курортного лікування необхідно включати і нерафіновані продукти із злакових культур, висівки, пектиновмісні продукти, безалкогольні бальзами, еламін (сухий концентрат із морської капусти), олії з насінням кропу, гарбуза, кавуна, продукти із насіння рослин та ін.
Ефективність санаторно-курортного харчування багато в чому залежить від сервірування столу, якості страв, поведінки та обходження персоналу.
Даний підхід до харчування в санаторно-курортних закладах має бути адекватним стану відпочиваючих та методам курортного лікування, спрямований на досягнення загальної мети — оздоровлення. Це також вимагає спеціальної підготовки та навчання медичних працівників, які займаються його організацією в оздоровницях.





Полезные статьи по курортному лечению
Курортное лечение хронических заболеваний органов пищеварения
Лечебные минеральные воды Грязелечение Торфолечение Озокеритолечение
Общие представления о действии на организм минеральных ванн
Показания и противопоказания к грязелечению
Курортное лечение больных хроническими заболеваниями органов пищеварения
Лечение больных хроническим гастритом с секреторной функцией
Грязелечение при хронических гастритах с секреторной функцией
Лечебное питание больных с хроническим гастритом с секреторной функцией
Курортное лечение с хроническим гастритом и секреторной недостаточностью
Питьевое лечение с хроническим гастритом и секреторной недостаточностью
Грязелечение с хроническим гастритом и секреторной недостаточностью
Курортное лечение больных хронической неосложненной язвенной болезнью
Лечебное питание больных язвенной болезнью
Курортное лечение заболеваний печени и желчных путей
Правила приема ванн с хроническими заболеваниями печени и желчных путей
Грязелечение при заболевании печени и желчных путей
Лечебная физкультура, физиотерапия при заболевании печени
Питьевое лечение при заболевании печени
Грязелечение у больных с заболеваниями желчного пузыря и желчных путей
Курортное лечение больных хроническим паразитарным холециститом
Курортное лечение больных желчнокаменной болезнью
Курортное лечение больных с хроническими заболеваниями кишечника
Курортное лечение больных с хроническими колитами и энтерколитами
Курортное лечение больных с заболеваниями кишечника. Диеты
Питьевое лечение больных с хроническим энтерколитом
Применение грязелечения при заболеваниях кишечника
Лечебная физкультура и физиотерапия при хронических заболеваниях кишечника
Особенности лечения различных форм заболеваний кишечника
Совместимость лечебных процедур с питанием, питьем минеральной воды и сном
Анализ лечения страдающих язвенной болезнью желудка и 12-перстной кишки
Ошибки и опасности при курортном лечении больных хроническим гастритом
Анализ случаев безуспешного лечения больных хроническим энтероколитом
Анализ лечения больных хроническими заболеваниями печени и желчных путей
Анализ терапии при наличии новообразований в органах пищеварения
   
1000 лучших рецептов народной медицины : Условия сохранения здоровья Сохранение и накопление жизненных сил Опасность для здоровья облегающей одежды Десять заповедей вечной молодости Тибецкая медицина о сохранении здоровья Влияние окружающей среды Состав воздуха Действие воздуха на здоровье человека Сезонное воздействие на организм Действие движения воздуха на организм Давление воздуха и состояние организма Влияние на организм солнечных лучей Влияние на организм космических лучей и излучений радиоактивных элементов Влияние на организм электромагнитных лучей Питание - способ существования организма Что мы едим? Лечебная пища Рациональное питание Употребление масла Разговор о молоке Вода в жизни человека О пользе и вреде вина О пользе и вреде пива Движение и покой - основы жизни Действие на организм физических нагрузок Как стать сильным Отдых как способ сохранения энергии Сон как способ расслабления Очищение организма от вредных веществ Очищение толстого кишечника Очищение печени Очищение почек Очищение клеток и жидкостей организма Очищающие процедуры Как вести себя в частных случаях Лечебные процедуры Водные процедуры Смешанные скипидарные ванны Бани Обёртывания Компрессы Обтирания Уход за больными Пузырь со льдом Свечи лечебные Клизма Катетеризация мочевого пузыря Спринцевание Подмывание больных Уход за гастростомой Уход за колостомой Уход за трахеостомой Удох за эпицистостомой Уход за ранами Газоотводная трубка Применение мазей Закапывание капель Приготовление лекарственных препаратов Растирания Банки Горчичники Гирудотерапия Массаж История массажа Системы массажа Виды массажа Условия проведения массажа Средства, применяемые для массажа (кремы, гели, мази) Лечебный массаж Показания к массажу Противопоказания к проведению лечебного массажа Рефлексотерапия Акупунктура и акупрессура Ароматерапия - лечение запахами растений Лечение плашками деревьев Лечение глиной Талассотерапия Электротерапия Увч-терапия Светолечение Цветопроцедуры
   
Пищеварение и гипокинезия : Пищеварение и гипокинезия Гипокинезия Дефицит мышечной деятельности Реакция сердечно-сосудистой системы
   
Энциклопедия самолечения. Лечимся дома природными средствами : Лечимся дома природными средствами Ароматерапия Траволечение Гомеопатия Натуропатия Приготовление настоя Приготовление отвара Приготовление горячего масляного настоя Холодный масляный настой Приготовление настоек Тёплые и холодные компрессы Припарки Приготовление мази Смешивание эфирных масел для массажа Нервная система Тревога Депрессия Головные боли Бессоница Мигрень Невралгия Пояснично-крестцовый радикулит Опоясывающий лишай Стресс Органы дыхания Астма Бронхит Насморк Простудные заболевания Кашель Боль в ухе Сенная лихорадка Грипп Ларингит Синусит Боли в горле Тонзилит Коклюш Кровеносная система Озноб Жар Геморрой Недостаточное кровообращение Варикозное расширение вен Пищеварительная система Повышенная кислотность и изжога Колики Запор Понос Метеоризм Болезни желчного пузыря Несварение Стоматит Тошнота и рвота Половая система Импотенция Проблемы менопаузы Расстройства менструального цикла Утренняя тошнота Предменструальные симптомы Заболевания предстательной железы Молочница Выделительная система Цистит Отёки Недержание мочи Костно-мышечная система Артрит Судороги Миозит Подагра Ревматизм Кожа Абсцесс Угри Эпидермофития Фурункулы Лихорадка на губах Экзема Псориаз



АНОНС СТАТЕЙ ПО ЛЕЧЕНИЮ:
Человеческий организм , неправильное питание , стрессы , наследственная предрасположенность , курение , гиподинамия , лекарственные вещества , последствия кишечных инфекций , ,
основные признаки неблагополучия , боль , тошнота, рвота , отрыжка, изжога , нарушение аппетита , нарушения стула , общие расстройства , заболевания желудка и кишечника , гастриты , язвенная болезнь , хронический энтерит , хронический колит , синдром раздраженной толстой кишки , кишечные дискинезии , функциональный запор , прокталгия , психогенный анальный зуд , дисбактериоз кишечника , геморрой , основы лечебного питания и зачем это нужно , как питаться при хроническом гастрите , как питаться при язвенной болезни , как питаться при расстройстве кишечника , как питаться при воспалении кишечника , как питаться при колитах и энтеритах , как питаться при неспецифическом язвенном колите , как питаться при запорах , как питаться при дисбактериозе кишечника , траволечение (фитотерапия) , как собирать лекарственные растения , как приготовить лекарственные препараты , заболевания желудка , острый гастрит , хронические гастриты , гастрит с пониженной кислотностью , язвенная болезнь , заболевания кишечника , средства для лечения заболеваний кишечника, сопровождающихся запорами , средства для лечения заболеваний кишечника, сопровождающихся послаблением стула , сборы для лечения заболеваний кишечника, сопровождающихся нестабильностью стула , лекарственные растения, использующиеся для лечения метеоризма , лекарственные растения при геморрое , блюда из лекарственных растений , салат с тысячелистником , напиток с тысячелистником , зверобой , одуванчик. салат из одуванчика , «кофейный» напиток из корней одуванчика , крапива. салат из крапивы , омлет с крапивой , напиток из крапивы с молоком и медом , салат из листьев подорожника , пижма обыкновенная , маринованное мясо с полынью , полынно-медово-клюквенный напиток , напиток из мяты , напиток из мяты и кровохлебки , противопоказания к применению лекарственных растений , лечебные грязи , правила грязелечения , противопоказания к лечению грязями , лечебные глины , глиняный компресс при заболеваниях желудка , овсяная каша с добавлением глины , глиняный раствор с травами для лечения гастрита и язвенной болезни , глиняная аппликация при колите и энтерите , глиняный раствор с отваром плодов шиповника , ванна с глиняной водой , лечение парафином , лечение медом , мед с лекарственными травами для лечения гастрита с пониженной кислотностью , медовая вода для лечения гастрита с пониженной кислотностью , медовая вода с ромашкой для лечения гастрита с повышенной кислотностью , медовая клизма , средство для лечения колитов с запорами , средство от колитов, сопровождающихся запорами , средство с полынью от метеоризма , мед и подорожник для лечения метеоризма , средство от геморроя , лечебная физкультура , комплекс упражнений для улучшения работы кишечника , упражнения для профилактики запоров , упражнения для профилактики геморроя , очищающая диета , очищение кишечника за 3 дня (скоростная очистка) , очищение с помощью кружки Эсмарха (по Уокеру) , очищение йогов (пракшалана) , очищение желудка способом тигра (багхи) , очищение кишечника с помощью сыворотки и соды , очищение с помощью энтеросорбентов , очищение кишечника фруктами и сухофруктами , очищение голоданием , состояния и симптомы, требующие неотложной помощи врача , желудочное кровотечение , кишечное кровотечение , прободение язвы желудка или двенадцатиперстной кишки , ущемление выпавшего геморроидального узла , острый аппендицит , кишечная непроходимость , лечение язвы желудка , причины и механизмы развития язвенной болезни , признаки и течение язвенной болезни , осложнения язвенной болезни , диагностика язвенной болезни , современные методы лекарственной терапии язвенной болезни , диетотерапия при язвенной болезни , блокаторы протонной помпы , антибиотики, применяемые для эрадикации геликобактер пилори , препараты висмута , блокаторы Н2-рецепторов гистамина , лечение травами , фитотерапия при заболевании органов дыхания , фитотерапия при гипертонической болезни , фитотерапия при атеросклерозе , фитотерапия при заболеваниях эндокринной системы , фитотерапия при заболеваниях желудка и кишечника , фитотерапия при заболеваниях почек и мочевого пузыря , фитотерапия при неврозах, сопровождающихся пониженым артериальным давлением , фитотерапия при кардионеврозах , фитотерапия болезней суставов , массаж при гастрите , гастрит – заболевание желудка , причины заболевания гастритом и его диагностика , классификация гастрита , профилактика гастрита , питание при гастрите , продукты при гастрите , история возникновения и развития массажа , воздействие массажа на организм , действие массажа на функциональное состояние организма , воздействие массажа на кожу , воздействие массажа на мышечную систему , воздействие массажа на кровеносную и лимфатическую системы , воздействие массажа на нервную систему , воздействие массажа на внутренние органы и обмен веществ , основные массажные приемы и их применение , лечение гастрита с помощью массажа , основные правила проведения массажа и подготовки к нему , проведение массажа , самомассаж при гастрите , соединительно-тканный массаж , при массаже живота

Серебряный Водограй | Поляна | Думка | Сольва | Солочин | Воловець | Карпати

санаторий Солнечное Закарпатье Солнечное Закарпатье курорт Поляна лечение лечение санаторий Солнечное Закарпатье номера отель Славутич-Закарпатье цены Славутич-Закарпатье и курсовка санаторий Солнечное Закарпатье санаторій Сонячне Закарпаття лікування